Booking.com

Miami z Prahy za 10 105 Kč

Akcí za oceán bývá poslední dobou poměrně dost, ale málokdy se objeví letenky za libovou cenu na Floridu a to ještě v tak super období. Z Prahy do Miami si můžete zaletět s American Airlines za 10 105 Kč. Za tuto krásnou cenu se dá letět od května do června a srpna do září. Při cestě tam vychází přestup velice dobře, při cestě zpět se tam pak nabízí krátká návštěva Londýna, než pak budete pokračovat do naší kotliny. V ceně je příruční zavazadlo, odbavené si pak můžete případně dokoupit na letišti.

Kromě legendární Miami Beach nevynechejte národní park Everglades, kde se mezi mokřady plnými aligátorů proletíte na vznášedlech. Za návštěvu určitě stojí také mys Canaveral s americkým vesmírným programem. A pokud toužíte okusit alespoň na jeden den Karibik, z Fort Lauderdale jezdí lodě na jednodenní výlet na Bahamy.

Super termín vychází od 2. 6. – 18. 6. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Ubytování kousek od Miami beach můžeme doporučit například Hotel Belleza, kde za dvoulůžák dáte 1 200 Kč/os. Pokud preferujete ubytování na pláži, určitě koukněte na Crystal Beach Suites hotel, kde apartmán pro 2 os. vyjde na 1 300 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.comBooking.com, případně na AirBnB.

Autopůjčovna

Abyste z dovči na Floridě doslova vyždímali maximum, zapůjčte si určitě káru, protože bez ní Vám veškeré přesuny zaberou spoustu času a do některých míst se budete i hůře dostávat. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde jsou sdruženy nabídky velkých světových půjčoven a auťák na Vás může čekat již po příletu do Miami přímo na letišti. Na Floridě často vychází dobře i půjčení Mustanga v kabriu, tak se mrkněte i na něj.

Víza

Nezapomeňte, že pro vstup na území Spojených států amerických musíte disponovat elektronickou registrací ESTA. Tu si vyřídíte online během pár minut a zaplatíte za ni poplatek 14 USD. Jak ji rychle proklikat se dozvíte na těchto stránkách.

Náhled letenky z Prahy do Miami za 10 105 Kč

The post Miami z Prahy za 10 105 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.