Booking.com

Multi-city 2v1: Navštivte Liverpool a Dublin od 1 917 Kč

Využijte zajímavé nabídky a navštivte 2 destinace v jednom tripu. Během jedné cesty navštívíte Liverpool a Dublin. Letenky z Prahy na multi-city 2v1 pořídíte od 1 917 Kč!

Příkladový termín: 11. – 18.9. 2019 cestovní období: září a říjen

multi-city 2v1

1. Zastávka (Liverpool)

Liverpool je nejen proslulé místo vzniku legendární kapely Beatles. Najdete zde historické centrum, gigantický přístav a několik muzeí. Fanoušci fotbalu si také přijdou na své. Město má super atmosféru, doufám že se Vám zalíbí tak jako nám. Z letiště Johna Lennona se vydejte autobusem do centra města. Celodenní jízdenka stojí 4,5 GBP, jednosměrnná jízdenka Vás pak z letiště do centra vyjde na 1,5 GBP.

wakeyfan / Pixabay

2. Zastávka (Dublin)

V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za 3 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

papagnoc / Pixabay

zobrazit celý článek


Autor: Jiří Sýkora


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: