Booking.com

Na víkend do Atén z Prahy od 2 799 Kč

Letenky z Prahy do Atén nebývají zrovna za babku, tudíž pokud vás láká Řecko a antické památky v hlavním městě, zpozorněte! Letenky do Atén seženete nejen na víkendy za 2 799 Kč. Letět se dá za tuto cenovku od listopadu do března následujícího roku.

Návštěva Athén? Skvělá volba! Ať se tu vydáte kamkoliv, pokaždé se vám do cesty připlete něco extra! Nejvýznamnější překážkou bezpochyby bude nejslavnější Akropole světa spolu s Parthenónem fascinující svou krásou ve dne i v noci, kdy celá září. Neobcházejte ani archeologické muzeum, které vás příjemně zchladí a nabídne úžasnou sbírku šperků, keramiky, bronzových výrobků a dalších, nad níž bdí sochy Poseidona, Athény či Afrodity. Narazíte na nejstarší středověké divadlo pojmenované podle Dionýse. Nevyhnete se tavernám s úžasnými řeckými dobrotami a bez obav můžete nastoupit do místního metra i tramvaje, které vás za euro odvezou z tepajícího města až na poklidnou pláž!

Super termín vychází na víkend od 13. 3. – 15. 3. Tento termín rezervujte v našem vyhledávači  >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost: listopad 2019 – březen 2020
  • Termíny:
  • Akce trvá nejpozději do 2. 9. 2019!

Ubytování

V Aténách bychom se ubytovali v příjemném hotýlku Palladian Home za 836 Kč / os. / noc nebo v krásném Plaka Hotelu za 990 Kč / os. / noc. Obě dvě ubytování mají v ceně snídani.

V případě hledání dalšího ubytka se mrkněte na osvědčené portály Booking, Hotels či AirBnB a objevte to pravé pro vás.

Náhled letenky z Prahy do Atén za 2 799 Kč

The post Na víkend do Atén z Prahy od 2 799 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: