Booking.com

Národní parky USA z Berlína od 8 022 Kč

Nabídka, která se neodmítá – zaleťte si na vlastní oči poznat, proč všichni tolik básní o národních parcích a západním pobřeží Spojených států. Letenky z Berlína s příletem do Los Angeles a odletem ze San Francisca vás vyjdou od 8 022 Kč. Většinou vychází i krásně přestupy jak v USA, tak v Helsinkách, tudíž téměř nic nebrání tomu této akce využít. Letět se dá za tuto super cenu od konce srpna do října tohoto roku.

Vyrazte od konce srpna až do října na správný americký roadtrip po přírodních krásách západního pobřeží USA. Začněte v LA, dále pak pokračujte směrem k Las Vegas, kde kromě návštěvy známých kasín jako je Bellagio určitě nevynechejte Valley of the Fire, Hoover Dam, Grand Canyon a trochu vzdálenější Monument Valley. Poté se vydejte k Yellowstonu a při návratu zpátky do San Francisca se na pár dnů stavte ještě v národních parcích Sequoia a Yosemite. Za návštěvu ale rozhodně stojí i samotné San Francisco, jedno z nejfotogeničtějších amerických měst.

Super termín vychází například 25. 8. – 19. 9. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Pokud nechcete v LA utratit majlant za ubytování, doporučujeme vám One Ten Motel, nacházející se v jižní části města. Není to sice žádná extra pecka, ale pokoje zde stojí kolem 750 Kč/osobu.
Doporučujeme také zvážit ubytování v Super 8 by Wyndham Long Beach, který se nachází v těsné blízkosti Long Beach. Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a se snídaní zde seženete za 1000 Kč/osobu.
Doporučit také můžeme hotel Tuscan Garden Inn, který nabízí dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a se snídaní za 1150 Kč/osobu.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Bez káry v USA ani ránu. Ať už přiletíte do San Francisca nebo do Los Angeles, určitě si na letišti půjčte káru. Vrátit ji pak můžete na odletovém letišti. Mrkněte do naší autopůjčovny a nějakou auto si třeba vyberete tady. Nezapomeňte, že je potřeba s sebou mít úvěrovou (kreditní) kartu, řidičák a pas.

 

Náhled open jaw letenky z Berlína do Los Angeles s návratem ze San Francisca za 8 022 Kč

The post Národní parky USA z Berlína od 8 022 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.