Booking.com

Netradiční indická destinace Goa za 8990 Kč

16. 9. 2018

Goa je bývalá portugalská kolonie, dnes nejmenší a zároveň nejvíce prosperující svazový stát Indie. Leží u pobřeží Arabského moře a je vklíněn mezi státy Maháráštra a Karnátaka. Pokud byste se chtěli do této netradiční destinace podívat, můžete využít akční nabídku zpátečních přestupních letenek na trase Praha – Goa a Goa – Vídeň, které na rezervačním portálu Pelikan.cz pořídíte pro několik málo termínů od listopadu 2018 do března 2019 za super cenu 8990 Kč. V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo a dvě podpalubní.

Akční zpáteční letenky z Prahy do indické Goy vyhledávejte zde

K levným letenkám do Indie budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde