Booking.com

New York, Los Angeles i San Francisco z Berlína & Mnichova od 5 981 Kč

Příjemnou tradicí se stávají akční letenky z okolních letišť, v Německu či Rakousku, do Spojených států amerických. Tentokráte na velmi hezkým tarifem stojí aerolinka Finnair, jejímž aktuálně nejožehavějším zbožím jsou zpáteční letenky z Berlína do New Yorku za 5 981 Kč. Pokud by vás lákalo spíše západní pobřeží severoamerického kontinentu, tak si také přijdete na své neb dostupné jsou i San Francisco a Los Angeles – vždy za 7 392 Kč. V kombinaci s partnerskou společností American Airlines jsou destinace v Kalifornie dostupné i při odletu z Mnichova. Ceny těchto letenek se pak pohybují kolem 7,5 tisíce Kč.  Termínů s levnými letenkami je od října až do března nadcházejícího roku skutečně mnoho a v našich kalendářích si proto vybere opravdu každý.

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku vždy volíme tento pohodový hotel v Queensu za 1 210 Kč/os./noc včetně snídaně a nikdy jsme nebyli zklamáni. Další možnosti bydla pak tradičně naleznete na Bookingu Hotels.com. Vyplatí se zkusit počekovat dostupnost apartmánů na AirBnB. 

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 5 981 Kč

The post New York, Los Angeles i San Francisco z Berlína & Mnichova od 5 981 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: