Booking.com

New York z Vídně od 6 195 Kč

Byl by opravdu hřích nevyužít této peckoidní akce za velkou louži. Letenky z Vídně do New Yorku seženete od 6 195 Kč. Za tuto a podobnou cenu můžete letět od listopadu do března příštího roku. Těch variant je opravdu hafec: levnější lety s delšími přestupy a nebo o pár stovek dražší lety s krátkými přestupy. To ať si zvolí každý, co mu více vyhovuje. V ceně je pouze příruční zavazadlo.

V New Yorku můžete vyrazit do muzeí, na procházku po Manhattanu, navštívit Sochu Svobody, Central Park, Time Square, galerii MET a nebo známá místa jako dům Přátel atd. Fanoušci hokeje zas mohou tyto letenky využít na podzim a kouknout na nějaký zápas NHL.

Nejlevnější termín vychází od 13. 11. – 20. 11. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme tento pohodový hotel v Queensu za 1 389 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně se podívejte i tento jednoduchý a oblíbený hostel za 1 198 Kč/os./noc opět včetně snídaně.

Další nabídky v NY hledejte na Hotels.com či Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

Víza

Za účelem návštěvy Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

 

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 6 195 Kč

 

The post New York z Vídně od 6 195 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.