Booking.com

New York z Vídně přímým letem za 8 977 Kč

Aerolinky z letecké aliance Star Alliance si pro všechny cestovatele lačné po návštěvě ikonického New Yorku připravily opět zajímavý tarif za trase z Vídně. Na atraktivitě zpátečním letenkám z Vídně kromě cenovky 8 977 Kč přidává především fakt, že se jedná o přímé lety. Pokud s oblibou čas na cestách minimalizujete  a okamžitě po začátku dovolené byste se již nejradši viděli ve vysněné cílové destinaci, tak je tato volba určena přesně pro vás.  Nabídka termínů je skutečně pestrá a vybírat můžete z mnoha kombinací od listopadu až do března nadcházejícího roku. Letenky jsou sice prodávány pod marketingovou značkou United Airlines, ale reálně oba dva lety absolvujete s Austrianem, který se řadí mezi ty nejlepší evropské aerolinky.

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme tento pohodový hotel v Queensu za 1 160 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně se mrkněte i na tento tříhvězdový Hotel Vetiver za 1 097 Kč/os./noc. Další možnosti bydla možnosti tradičně na Bookingu a Hotels.com. Vyplatí se zkusit počekovat dostupnost aparmtánl na AirBnB. 

Víza

Za účelem návštěvy Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

 

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 8 977 Kč

 

The post New York z Vídně přímým letem za 8 977 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.