Booking.com

New York z Vídně vč. odbaveného báglu za 9 955 Kč

Aerolinky nás na čím dál více linkách (i dálkových) učí v rámci úspor létat pouze s příručním zavazadlem. Letenky do Severní Ameriky nejsou výjimkou a tradičně se tak setkáváme s tarify obsahujícími pouze příručák. Jednou z mála leteckých společností, kterou lze v tomto směru označit za velmi vstřícnou, je skandinávská aerolinka SAS. Ta nyní nabízí zpáteční letenky z Vídně do New Yorku za velmi solidní cenu 9 955 Kč, a to včetně zapsaného zavazadla. Dostupné jsou termíny od druhé poloviny srpna až do začátku února příštího kalendářního roku a cestou za oceán vás čeká vždy jeden přestup ve Stockholmu resp. Oslu při zpáteční cestě.

Ve světle ostatních akcí na východní pobřeží Spojených států amerických se nejedená o nijak závratnou cenu, musíme si však uvědomit, že standardní akční tarify aerolinek ze Star Alliance či aliance One World jsou koncipovány pouze s příručním zavazadlem. A proto je tato akce vhodná především pro ty jedince, kteří se na svých cestách neradi uskromňují anebo se bez velkého zavazadla prostě neobejdou.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: srpen 2018 – únor 2019 (s výjimkou Vánoc)
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Během našich cest vždy rádi nalezneme zázemí v tomto pohodové hotelu v Queensu za 1 435 Kč/os./noc včetně snídaně. Chybu neuděláte ani výběrem tohoto jednoduchého hotelu za 1 172 Kč/os./noc.

Další nabídky bydla v New Yorku a blízkém okolí hledejte na Hotels.com či Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 9 955 Kč

The post New York z Vídně vč. odbaveného báglu za 9 955 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.