Booking.com

Nice z Vídně za 517 Kč

Udělejte si výlet do Francie na jihovýchod Provence a dopřejte si trochu oddechu na Azurovém pobřeží Středozemního moře.

Nice je nádherné prosluněné město s oblázkovou pláži a průzračnou vodou, kam si jezdí užívat dovolenou místní i turisté a nabízí také spoustu možností výletů do okolí. Jen za několik málo desítek minut vás autobus může zavést do sousedního Monaka, hnízda gamblingu a závodů F1, nebo třeba do přilehlého města Cannes, místa prestižních filmových festivalů. Milovníci hlasitých párty a diskoték si jistě nenechají ujít návštěvu proslulého Saint-Tropez.

Se skvělou nabídkou přichází nízkonákladový dopravce Wizzair. Z Vídně do Nice můžete letět např. 10. – 14. 6. za 517 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: duben – červen a září 2019
  • Příkladové termíny:

Ubytování

Nice patří spíše k těm dražším lokalitám. Zkuste příjemné ubytko Hotel Wilson za 646 Kč / os. / noc nebo třeba Evelia Hotels za 770 Kč / os. / noc.

Pro další možnosti standardního ubytování volte z osvědčených variant na Hotels.com, Booking.com, případně AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud se chcete podívat trochu po okolí a neradi spoléháte na městskou dopravu, mrkněte se do naší autopůjčovny a neponechte nic náhodě.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 517 Kč

The post Nice z Vídně za 517 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.