Booking.com

Nizozemsko: AMSTERDAM – 1 050 Kč

1 050 Kč

Letenky do Amsterdamu pořídíme nejlevněji u easyJet.
 

Easyjet dal do prodeje velice levné letenky na lety z Prahy do Amsterdamu. Za zpáteční letenku na řadu lednových prodloužených víkendů zaplatíme 1 050 Kč. Cena platí při nákupu pro dva cestující, po přidání dalších bude cena ještě klesat. Příkladem uvedeme např. 11.1. – 14.1. nebo 17.1. – 20.1., pokud se nám hodí spíše únorové a březnové termíny, k ceně zpáteční letenky si připočteme ještě cca 100 Kč.
 
Letenky s easyJet rezervujte zde
 

Amsterdam z Katowic

Pokud to máme do Prahy daleko a máme blíže Katowice, můžeme využít nabídku Transavia, která aktuálně nabízí zpáteční letenky do Amsterdamu na lednové termíny za 48 EUR, v přepočtu asi 1 260 Kč.
 
Letenky rezervujte přímo na stránce aerolinky

Amsterdam

Z letiště v Amsterdamu se dopravíte do centra buď vlakem nebo autobusem.
Pokud z letiště zvolíte lokální busy, vyjde Vás jízdenka na 2,90€, můžete zvolit bus č. 69, který Vás doveze na stanici metra Amsterdam Sloterdijk, po cestě můžete přestoupit na tramvaj č. 1, která Vás zaveze do centra města. Jízdenka má platnost 60 minut.
V nabídce je také přímý bus č. 197 za 5 € na hlavní vlakovou stanici v Amsterdamu, případně vlak (cirka 15 minut na Amsterdam Centraal) za 4,20 €.
Po Amsterdamu se můžete pohodlně pohybovat metrem, tramvajemi nebo autobusem. Nevynechte také projížďku lodí po kanálech. Jízdenka na 24 hodin stojí 7,5 € a platí i na linku č. 69 jedoucí na letiště, takže cestu z letiště můžete mít už v ceně.

Navštivte Amsterdam se zájezdem od CK Triplo od 5890 Kč

Zpáteční letenka z Prahy  •  Vstupenka do zahrad

Rezervovat

Tipy, které v průvodci nenajdeš: Amsterdam