Booking.com

Norsko z Wroclavi za 177 Kč

Ryanair přináší neodolatelnou nabídku letenek do Skandinávie, které zkrátka nemůže odolat žádný milovník hor, lesů, fjordů a severských měst. Od rozlehlých národních parků, červeno-bílých dřevěných domků a od té správné nordické atmosféry vás dělí dvě hodiny letu z nedaleké polské Wroclavi, doslova za pár peněz! Ačkoliv se akce z Polska na sever pravidelně objevují, letenky za takto nízkou cenu se v systému objevují spíše vzácně!
Doporučujeme půjčit auťáka a vše si pořádně projet po vlastní ose. Čekají vás mimo jiné úchvatné výhlidky Trolltunga, Preikestolen nebo Kjerag.

Nenechte se zmást přízviskem „Oslo“, které malému letišti nedaleko města Sanderfjord připisuje například sám Ryanair. Hlavní město Norska je totiž vzdáleno zhruba 120 km a kromě dlouhé cesty v tomto případě také zaplatíte za transfer více než za cenu samotné letenky.

Neodolatelná nabídka do Norska však nebude čekat zas tak dlouho, tak si pospěšte! Příkladem, který můžete ihned rezervovat, je 30. 4. – 5. 5. Wroclav – Torp-Sanderfjord s Ryanairem za 177 Kč

 • Rezervujte: přímo přes Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: březen – duben 2019
 • Termíny:
  • 30. 3. – 5. 4. za 177 Kč
  • 26. – 30. 3. za 177 Kč
  • 26. 4. – 3. 5. za 177 Kč
  • 1. – 5. 4. za 177 Kč
   • …a mnoho dalších!
 • Tip: Využijte náš podrobný návod na celý rezervační proces u Ryanairu a zjistěte mimo jiné, jak se při platbě nenechat „odrbat“ na nevýhodném kurzovém rozdílu.

Ubytování

Přívlastek „levný“ bohužel končí už u letenek a nadále bude nutné rozbít prasátko. V Oslu můžete složit hlavu Central City Apartments za 695 Kč / os. / noc nebo Anker Apartment za 672 Kč / os. / noc.

Další místa neváhejte hledat na osvědčených portálech Hotels.com, na Bookingu nebo přes platformu Airbnb. Dobrodružnější srdce naopak uvítají možnost spaní v kempech, které si můžete vyhledat například na portálu Campsite.eu.

Autopůjčovna

V tomto případě je kára opravdu užitečná věc a v Norsku se hodí zvlášť. V teplejších počasích se dá využít i také jako nouzová noclehárna. Mrkejte tedy na náš srovnávač aut.

Náhled letenky z Wroclavi do Sanderfjordu za 177 Kč

The post Norsko z Wroclavi za 177 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.