Booking.com

Nová linka do čínského Šen-Čenu

Přinášíme skvělou novinku! Prahu spojí od července už pátá přímá linka do Číny, tentorkát do jihočínského Šen-Čenu. Tanhle hyper-moderní metropole vyrostla v deltě Perlové řeky jen pár let zpátky a rozhodně toho má hodně co nabídnout. Je také vstupní branou Hongkongu a přírodních krás Yangshua.

Novou linku bude létat Airbus A330 letecké společnosti Sichuan Airlines, a to od 1.července letošního roku každé pondělí a čtvrtek.

Letenky ještě nejsou v prodeji, ale určitě se máme na co těšit

Zatím můžeme létat do Číny přímými lety do Šanghaje a Xi An s China Eastern Airlines, do Pekingu s Hainan Airlines a do Čcheng-tu se Sichuan Airlines. Ceny zpátečních letenek se pohybují mezi 11 a 16 tisíci korunami a doba letu je okolo 10 hodin.

The post Nová linka do čínského Šen-Čenu appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tyna


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.