Booking.com

Nová linka Ryanairu: Praha – Manchester

Neuplynul ani měsíc a největší evropský nízkonákladový dopravce Ryanair ohlásil spuštění další nové linky z pražského Letiště Václava Havla. Bude se jednat již o 34. destinace této aerolinky obsluhovanou z Prahy. A kam to bude tentokrát? Do anglického Manchesteru! Linka bude provozována od zimního letového řádu, tj. od 27. října letošního roku, a létat se bude hned 9x týdně.

Každý den takto:

Manchester – Praha -> 17:25 – 20:40

Praha – Manchester -> 21:05 – 22:30

a v pátek a pondělí bude extra přidáno i další dopolední spojení:

Manchester – Praha -> 07:00 – 10:15

Praha – Manchester -> 10:40 – 12:05

Irská aerolinka se tak na trase pustí do přímého konkurenčního boje s easyJetem (ten létá na trase každý den) a Jet2 (4x týdně). Aktuálně se cena zpátečních letenek z Prahy do Manchesteru pohybuje mezi 2 a 3 tisíci Kč, tak uvidíme kam až ji boj mezi jednotlivými dopravci stlačí. Upřímně bychom se nedivili, kdyby Ryanair začal brzy prodávat letenky za pár stovek, jak jsme tomu svědky na dalších nově otevíraných linkách.

Zveřejnění této linky jistě potěší každého fanouška anglické kopané, protože Manchester se řadí mezi jedno nejzaslíbenějších měst z pohledu milovníků kulatého nesmyslu. Tak se třeba brzy potkáme na Old Trafford…

The post Nová linka Ryanairu: Praha – Manchester appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.