Booking.com

Nové linky z Vídně by Wizzair

Nejen vyznavačům lowcostového cestování dnes udělala radost maďarská nízkonákladová aerolinka Wizzair, která před malou chvílí oznámila spuštění dalších nových linek z Vídně. Tato informace jen podtrhuje nastalý boom, který nízkonákladové společnosti na vídeňském letišti prožívají. Po dnešním oznámení 6 nových linek do španělského Alicante, Brém, moldavského Kišiněva, Neapole, Osla (Gardamoen) a Porta bude Wizzair z Vídně na konci letošního provozovat již 38 linek.

Do všech nových destinací začne aerolinka létat 16., resp. 17. prosince 2019 (jedinou výjimku představuje Kišinev, kam do linka spuštěna již 28. října).

Letenky jsou již nahrány v rezervačním systému aerolinky. Takže pokud vás nějaká nová destinace zaujala, tak s chutí do jejich lovu.

PS: Zajímavě třeba vypadá podzimní dobrodružství v Moldavsku v termínu 28. 10 . – 4. 11. za 772 Kč pro členy WDC (standardní cena pak 1 287 Kč).

 

Náhled letenky z Vídně do Kišiněva za 772 Kč

The post Nové linky z Vídně by Wizzair appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: