Booking.com

Od září nový vlakový spoj RegioJet na trase Praha – Brno – Bratislava a zpět

22. 8. 2018

Od neděle 2. září zavede RegioJet nový pár spojů (RJ 1048 / RJ 1049) jedoucí denně na trase Praha – Brno – Břeclav – Bratislava a zpět. Z Prahy bude tento spoj odjíždět v 17:21 hodin a příjezd do Brna na hlavní nádraží bude v 19:46, do Břeclavi ve 20:22 hodin a do Bratislavy na Hlavní stanici ve 21:12 hodin. V opačném směru pak bude z Bratislavy vyjíždět v 8:47 hodin, z Břeclavi v 9:37, z Brna hlavního nádraží v 10:09 a s příjezdem do Prahy ve 12:42. Nové spoje zastaví také v Pardubicích hl. n. a v Brně-Židenicích. RegioJet tak navýší počet vlakových spojů mezi Prahou a Brnem na 10 v každém směru (celkem 20) a mezi Prahou a Bratislavou pak budou denně v každém směru jezdit nově 4 vlakové spoje RegioJet.


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde


Současně s navýšením počtu spojů nasadí od začátku září RegioJet do provozu také další dvě lokomotivy Bombardier Traxx z celkové první série čtyř nových vícesystémových lokomotiv. První dvě jsou v provozu od měsíce května a RegioJet je nasazuje právě zejména na spoje na trasách Praha – Brno – Břeclav – Bratislava / Vídeň.