Booking.com

Panama z Berlína a Mnichova od 9 798 Kč

Ceny letenek z německých letišť do nejjižnějšího cípu severoamerického kontinentu spadly pod hranici 10 tisíc Kč, což by nemělo nechat chladným žádného cestovatele, kterého láká dobrodružná cesta do Střední Ameriky. Zpáteční letenky z Berlína do Panamy na křídlech KLM pořídíte za 9 798 Kč resp. z Mnichova se stejným dopravce (či v jeho kombinaci s Air France)  za 10 010 Kč. Základní tarif obsahuje jen příruční zavazadlo, které by vám však do Panamy mohlo stačit. Odbavené případně dokoupíte za 80 €. Dostupné jsou termíny od září do března nadcházejícího roku s výjimkou druhé půlky prosince a začátku ledna. Bonusem pak budou svižné přestupy v Amsterdamu resp. Paříži v obou dvou směrech.

Alternativně se můžete podívat na nabídku Aviancy nabízející letenky s odbaveným zavazadlem z Mnichova za 11 921 Kč. To je cena srovnatelná s nabídkou dopravců aliance SkyTeam (po započtení odbaveného zavazadla). V rámci routingu s Aviancou vás čekají přestupy v Bogotě, z nichž si lze při dobré volbě termínů udělat i prima stopover a skočit omrknout kolumbijské hlavní město.

Ubytování

Po příletu do Panama City naleznete pohodové zázemí v tomto čtyřhvězdovém DoubleTree Hotelu by Hilton za 592 Kč/os./noc anebo v tomto oblíbeném TRYPu by Wyndham se skvělým hodnocením za 618 Kč/os./noc. Levnější variantou pak bude tento tříhvězdový Hotel Palazzo za 290 Kč/os./noc. Další bydlo během cest po Panamě velmi jednoduše seženete na Bookingu či Hotels.com. 

Víza

K návštěvě Panamy nepotřebují občané České republiky kromě platného cestovního pasu žádné další dokumenty. ​​​​​​​

 

Náhled letenky z Berlína do Panamy za 9 798 Kč

Náhled letenky z Mnichova do Panama vč. odbaveného zavazadla za 11 921 Kč

 

The post Panama z Berlína a Mnichova od 9 798 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.