Booking.com

(Pod)zimní Azory z Vídně za 4 454 Kč

Jarní/letní trip už máte jistě naplánovaný, tak kam vyrazit na podzim/v zimě? Máme pro vás tip – co takhle poznat vždyzelené nádherné Azorské ostrovy? Letenky z Vídně na Azory vás vyjdou na krásných 4 454 Kč. Mezipřistání v Lisabonu můžete využít k návštěvě této portugalské metropole, jelikož spojení do centra z letiště je velice jednoduché a rychlé (cca 40 minut metrem).

Na největším Azorském ostrově Sao Miguelu přistanete v hlavním městě Ponta Delgada ležícím na jihozápadním pobřeží. Povrch ostrova je vcelku hornatý a nacházejí se na něm i dvě již neaktivní sopky. Zajímavý je především kráter stratovulkánu Furnas, v jehož okolí se vyskytují horké prameny a gejzíry. Opomenout byste neměli ani okolí jezer Lagua das Etoas, kde si budete pro změnu připadat jako někde ve Skotsku, či návštěvu čajových plantáží Gorreana. A pokud se budete chtít vykoupat, ale okolí vody Atlantiku jsou na vás moc studené (což asi bude), zamiřte na Ponta da Ferrarria, kde do oceánu vytékající termální prameny a příjemná koupačka čeká nejenom na otužilce.

Super termín vychází například od 22. 11. – 27. 11. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost: listopad 2019 –  leden 2020
  • Termíny:

Ubytování

Přímo v Ponta Delgadě bychom si vybrali tento pěkný a skvěle hodnocený hostel za 462 Kč/os./noc včetně snídaně anebo takovýto parádní hotel 548 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně.

Další možnosti bydla hledejte na Bookingu či Hotels.com. Případně vyzkoušejte i platformu AirBnB.

Autopůjčovna

Přestože ostrov Sao Miguel není nikterak rozlehlý, i přesto je nejlepší prozkoumávat tento ostrov za pomoci vlastního auťáku. Sao Miguel má od západu na východ má ca 90 km a po pobřeží kolem ostrova se line hlavní silnice s označením EN1-1A. Určitě mrkněte do naší autopůjčovny na aktuální nabídku.

Náhled letenky z Vídně na Azory za 4 454 Kč

The post (Pod)zimní Azory z Vídně za 4 454 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.