Booking.com

Podzimní multi-city trip 3v1: Londýn + Kodaň + Milán za 1 731 Kč

Během podzimu a zimy si můžete zaletět do 3 evropských velkoměst na jeden zátah. Nejdříve se podíváte do hlavního města Velké Británie – Londýna,  poté do hlavní město Dánska – Kodaně a jako poslední zastávka na tripu bude druhé největší město Itálie – Milán. Celková cena letenek z Brna či Pardubic a příletem do Brna či Ostravy vychází na 1 731 Kč. Vydejte se na podzimní multi-city trip!

Příkladový termín: 8. – 16.12. 2018  cestovní období: listopad a prosinec

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný podzimní multi-city trip

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Kodaň

Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.

Witizia / Pixabay

Witizia / Pixabay

Witizia / Pixabay

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování

V  Londýně seženete ubytování za 1 600 Kč, Kodani stojí na jednu noc pro 2 osoby od 1 600 Kč a v Miláně stojí ubytování kolem 1 200 Kč. Hledejte na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.