Booking.com

Podzimní Srí Lanka za 11990 Kč

7. 5. 2018

Levnou podzimní dovolenou na Srí Lance si můžete užít v rámci individuální turistiky díky dobře naceněným letenkám aerolinek flydubai, které na trase z Prahy do Colomba s přestupem v Dubaji pořídíte od září do prosince za příjemnou cenu 11990 Kč. Při cestě z Prahy na Srí Lanku lze zarezervovat let s krátkým dvouhodinovým přestupem. Při zpáteční cestě můžete delší čas na přestup využít ke krátké návštěvě Dubaje.

Levné podzimní letenky z Prahy do Colomba rezervujte zde

TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zdeBooking.com

Pokud preferujete dovolenou a zájezdy přes cestovní kanceláře, pak můžete vybírat ze široké nabídky zájezdů na Srí Lanku od cestovní agentury Invia.cz

VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele