Booking.com

Podzimní víkend v Benátkách z Prahy od 1 148 Kč

Naplánujte si víkend v Benátkách během podzimu! Levné letenky na podzimní víkend v Benátkách koupíte z Prahy od 1 148 Kč. Do italské metropole můžete letět v pátek či v sobotu a vrátit se můžete v neděli či v pondělí. 

Příkladový termín: 22. – 25.11. 2019 cestovní období:  září, říjen a listopadpodzimní víkend v Benátkách

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné letenky na prodloužený víkend z Prahy

Pokud byste si chtěli zaletět do jiných evropských destinací, vyhledejte si  letenky na prodloužený víkend přes vyhledávač Flightics.

Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny. Pokud se chcete před cestou dozvědět o Benátkách více, podívejte se na Průvodce po Benátkách od Lucie.

Ubytování

Ubytování v Benátkách Vás vyjde ubytování na 1 350 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč či 10% slevu na booking.com.

Zavazadla

U letecké společnosti Easyjet máte v ceně letenky zavazadlo o max. rozměrech: 56 x 45 x 25 cm. Váhový limit je 10 kg.

zobrazit celý článek


Autor: Markéta


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: