Booking.com

Prázdninové letenky do Rigy 🇱🇻 z Prahy za 1 858 Kč

Vydejte se do severské metropole během letních prázdnin. Navštívíte hlavní město Lotyšška – Rigu, která je se svými 700 tisíci obyvateli největším městem Pobaltí.  Prázdninové letenky do Rigy pořídíte z Prahy za 1 858 Kč.

Příkladový termín: 16. – 18.7. 2019 cestovní období: červenec

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné prázdninové letenky z Prahy

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiné destinacw, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. Můžete také zaletět na trip 2v1, 3v1 nebo na severský trip.

Riga

Hlavní město Lotyšska, které je se svými 700 tisíci obyvateli největším městem v Pobaltí. Projděte si historické centrum Rigy, které je zapsáno je na seznam světového dědictví UNESCO. Nenechte si ujít hlavní dominantu města  – kostel sv. PetraDům Černohlavcůa také Centrální trh nejen s čerstvými surovinami.

Ubytování

Rize pořídíte ubytování už od 800 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování či využijte 10% slevu na booking.com.

The post Prázdninové letenky do Rigy 🇱🇻 z Prahy za 1 858 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.