Booking.com

Prázdninové zájezdy s All Inclusive už od 10 tisíc Kč

7. 5. 2018

Pokud chcete strávit dovolenou s vědomím, že vás už nečekají další poplatky, pak volte mezi zájezdy, které zahrnují program stravování All Inclusive. Odpadnou vám další výdaje spojené s jídlem a navíc si můžete užívat neomezeně místních lahůdek.

Ty nejlevnější letecké zájezdy k moři s programem All Inclusiv pro období letních prázdnin zakoupíte už za ceny lehce přesahující hranici 10 tisíc Kč. K levnějším možnostem patří Egypt, Turecko, Bulharsko a Tunisko.

Prázdninovou dovolenou s All Inclusive vybírejte zde

Levnou dovolenou s programem All Inclusive si zarezervujte včas. O tento typ dovolené bývá každoročně velký zájem a ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky bývají vyprodané mezi prvními.

Tipy na prázdninovou dovolenou u moře s All Inclusiv náslejují níže.

VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Aby vás na cestách nezaskočily nějaké nepříjemnosti, nezapomeňte si sjednat to správné cestovní pojištění. Kromě zdraví si můžete pojistit zavazadla, zpoždění letu, ale i odpovědnost za nechtěně způsobené škody.
Cestovní pojištění, které bude odpovídat vašim představám a cenovým možnostem vybírejte ZDEBe Live Experience Tuxpan

Varadero, Kuba
25.9.-2.10.2019 , All Inclusive

34 348 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4, hodnocení: 7.9
Hotel na mapě