Booking.com

Prázdninový víkend v Bruselu 🇧🇪 s letenkami z Prahy za 1 206 Kč

Vydejte se na prázdninový víkend do Bruselu! Zpáteční letenky z Prahy do Bruselu na prodloužený víkend během letních prázdnin pořídíte za 1 206 Kč. Poletíte v pátek a vrátíte se v neděli či v pondělí. Vydejte se do hlavního města Belgie na prázdninový víkend!

Příkladový termín: 9. – 11.8. 2019  cestovní období: červenec a srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má a na prodloužený víkend je jeho návštěva akorát. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Ubytování

V Bruselu seženete ubytování kolem 1 400 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

The post Prázdninový víkend v Bruselu 🇧🇪 s letenkami z Prahy za 1 206 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.