Booking.com

Prázdninový výlet 2v1 z Prahy: Milán + Paříž od 1 967 Kč

Během letních měsíců můžete podniknout skvělý trip po Evropě a navštívít tak 2 velkoměsta v Evropě během 5 dní. Multi-city letenky na prázdninový výlet z Prahy se zastávkou v Miláně a Paříži vás budou dohromady stát 1 967 Kč.

Příkladový termín:  20.  – 25.7. 2019 cestovní období: červenec  a srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letní Eurotrip

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.

Co navštívit v Miláně

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Co navštívit v Paříži

K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées a Vítězný obloukMezi další známé památky patří Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Ubytování 

V hostelu se ubytujete ve všech velkoměstech od 500 Kč na noc. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pak v Miláně seženete za 1 300 Kč a poblíž centra Paříže Vás vyjde na 1 400 Kč pro 2 osoby/noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

The post Prázdninový výlet 2v1 z Prahy: Milán + Paříž od 1 967 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.