Booking.com

Přehled letenek na zápasy FC Slavie v Lize mistrů

Jsi fanoušek fotbalu? Jsi fanoušek sešívaných? Tak toto je akce přímo pro tebe! Pokud se chceš podívat na některý ze zápasů skupiny F Ligy mistrů a fandit jedinému českému týmu v lize – FC Slavia, tak tě bude určitě zajímat souhrn letenek, jak a na jaký zápas se nejlevněji dopravit!

Včera byla zveřejněno rozlosování a na naše sešívané vyšly tito soupeři a dny:

  • 17. 9.  – Miláno – 18:55 – INTER MILAN – SLAVIA
  • 5. 11. – Barcelona – 18:55 – BARCELONA – SLAVIA
  • 10. 12. – Dortmund – 21:00 – BORUSSIA DORTMUND – SLAVIA

Samozřejmě jednou z variant je auto (tedy v případě Milána a Dortmundu), ale pokud se ti nechce trávit tolik času na cestě, tak si myslím, že si své najdeš. Letenky přímo jen na zápas se pohybují kolem 10 tisíc, proto níže nabízíme trošku delší termíny, které můžete využít kdyžtak i k návštěv města (v případě Barcelony) a nebo k bujarým oslavám (doufejme :)) u piva v Dortmundu a nebo u vína v Miláně. Letenky se pohybují od 853 Kč. 

Ubytování

Ubytovací kapacity budou během těchto období v daných městech dosti vybukované, takže bychom to určitě nenechávali na poslední chvíli. V Barceloně můžeme doporučit ubytování v Hostal Sans ve dvoulůžkovém pokoji. Noc vás zde vyjde na 680 Kč/os a hostel se nachází v pěší dostupnosti stadionu. V Dortmundu zas určitě koukněte na Road Stop Motel Dortmund za 800 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Vstupenky na zápasy

Vstupenky prozatím v prodeji nejsou. Budou ale dostupné na webech jednotlivých fotbalových klubů. Na webu Slávie budou k dispozici s největší pravděpodobností pouze pro permanentkáře.

Náhled letenky z Brna do Milána za 1 090 Kč

The post Přehled letenek na zápasy FC Slavie v Lize mistrů appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: