Booking.com

Prodloužený víkend na Mallorce s letenkami za 360 Kč

Zaleťte si na největší z Baleárských ostrovů na Mallorcu během prodlouženého víkendu! Můžete se vydat za relaxem nebo si levně půjčit auto a objet krásy ostrova. Levné zpáteční letenky na prodloužený víkend na Mallorce pořídíte za 360 Kč. Odlet je z Berlína. Letět také můžete na týden, 14 dní či pouze na pár dní.

Příkladový termín: 22.11. – 25.11.2018   cestovní období: listopad a prosinec

VÍCE TERMÍNŮ

Mallorca

V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy, nicméně je občas kvůli řasám zavřená. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.

Ubytování

Ubytování na Mallorce můžete bookovat přes Booking nebo Alpharooms a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.Ceny se pohybují kolem 1 300 Kč pro 2 osoby na noc.

Jak do Berlína? 

Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.