Booking.com

Prodloužený víkend v Aténách od 516 Kč

Wizz Air spouští novou linku a to konkrétně z Vídně do Atén. Do hlavního města Řecka začne létat jednou denně a první pasažéry tam odnese 18. prosince. Chyťte příležitost za pačesy a vydejte se na pár dní do Atén i vy. Příkladem je např. Vídeň – Atény na prodloužený víkend 10. – 13. 1. za 516 Kč. Dostupných je mnoho termínů s možností letět na delší dobu nebo třeba jen od pátku do neděle.

To však není jediná novinka! Další informace naleznete v magazínovém článku „Wizz Air přidává z Vídně 6 nových linek“.

Historie, sport, kultura, umění, gastronomie a relax – tohle všechno jsou Atény. Vyškrábejte se na Akropoli a pořádně se rozhlédněte. Už nikdy nebude slavné řecké historii blíž, než právě zde. Proběhněte se po Panathénském stadionu, jako tu běhali atleti při I. mezinárodních letních olympijských hrách v roce 1896. Nenechte si ujít návštěvu Archeologického muzea a jeho slavných vykopávek. Posaďte se do hlediště Dionýsova divadla, prvního kamenného divadla na světě a ve čtvrti Monastiraki v některé z taveren obohaťte své zážitky o dokonalou řeckou kuchyni.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2019 – březen 2020
 • Příkladové termíny prodloužených víkendů:
  • 20. – 23. 12. za 1 546 Kč
  • 10. – 13. 1. za 516 Kč
  • 17. – 20. 1. za 516 Kč
  • 7. – 10. 2. za 1 546 Kč
  • 21. – 24. 2. za 1 546 Kč
  • 6. – 9. 3. za 1 546 Kč
   • a další…

Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu

Ubytování

V Aténách bychom se ubytovali v příjemném hotýlku Palladian Home za 836 Kč / os. / noc nebo v krásném Plaka Hotelu za 990 Kč / os. / noc. Obě dvě ubytování mají v ceně snídani.

V případě hledání dalšího ubytka se mrkněte na osvědčené portály Booking, Hotels či AirBnB a objevte to pravé pro vás.

Náhled letenky z Prahy do Vídně za 516 Kč

 

The post Prodloužený víkend v Aténách od 516 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: