Booking.com

Prodloužený víkend v Bergamu ☕ z Prahy za 1 207 Kč

Zaleťte si během letních měsíců do italského Bergama na prodloužený víkend. Zpáteční letenky na prodloužený víkend v Bergamu pořídíte z Prahy za 1 207 Kč. Poletíte v pátek či v sobotu a vrátíte se v pondělí.

Příkladový termín: 25.5. – 27.5. 2019  cestovní období: květen a červen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné prodloužené víkendy 

Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek na prodloužený víkend (pátek – neděli či pondělí) do jakéhokoliv evropského města.

Bergamo

Zůstat můžete v Bergamu, kde je dostatek památek a město samotné rozhodně stojí za návštěvu. Pokud byste chtěli navštívit Milán, dostanete se tam autobusem společnosti Terravision za 5 euro.

Vydat se také můžete na návštěvu jezera Como, které je vzdálené 30 km z Bergama.

moerschy / Pixabay

moerschy / Pixabay

Milán

Mezi největší památky patří Duomo di Milano na náměstí Piazza del Duomo. Mezi další atrakce patří galerie a muzea. V Miláně postačí jeden den na veškeré památky.

delgrangeeric5 / Pixabay

delgrangeeric5 / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Bergamu se pohybuje kolem 1 000 Kč na noc pro dvě osoby. Využít můžete nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč či 10% slevu na booking.com.

The post Prodloužený víkend v Bergamu ☕ z Prahy za 1 207 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.