Booking.com

Prodloužený víkend v Nice 🇫🇷 s letenkami za 1 021 Kč

5. 1. 2019
Publikoval:
133 přečtení

Vydejte se během února či března na prodloužený víkend k Azurovému pobřeží! Zpáteční letenky na prodloužený víkend v Nice pořídíte z Vídně za super cenu  – 1 021 Kč. Do Nice poletíte v pátek a vrátíte se v neděli či v pondělí. 

Příkladový termín: 1. – 3.3. 2019  cestovní období: únor a březen

VÍCE TERMÍNŮ

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

Ubytování

Ubytování v Nice se pohybuje kolem 950 Kč. Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

The post Prodloužený víkend v Nice 🇫🇷 s letenkami za 1 021 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde