Booking.com

Punktrip z Prahy: 6 destinací v Evropě najednou od 4 243 Kč

S batohem na zádech se můžete vydat na trip přes půlku Evropy a navštívit tak 6 evropských destinací během jednoho výletu z Prahy.  Multi-city letenky na Punktrip z Prahy přes Milán, Mallorcu, Valencii, Porto, Lisabon a Madrid pořídíte za 4 243 Kč.

Trip se skládá ze 7 letenek a v každém městě strávíte 1 – 4 dny. Nastavit si však můžete dobu pobytu v každé destinaci podle představ.

Příkladový termín: 4.– 26.9.2019   cestovní období: srpen, září a říjen

By: 

By: 

By: 

By: Dimitry B.

Ubytování

V Miláně seženete ubytování kolem 1 300 Kč, na Mallorce pak kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby, ve Valencii od 1 100 Kč, v Portu a Lisabonu od 850 Kč a v Madridu seženete ubytování kolem 900 Kč. Ubytování v hostelu vás pak vyjde v průměru na 500 Kč na noc. Hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

zobrazit celý článek


Autor: Markéta


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: