Booking.com

Řecko na 12 dní za 5990 Kč letecky z Brna

8. 9. 2018

V pondělí 10. září se můžete vydat za parádní last minute cenu 5990 Kč na 12 dní letecky z Brna na řecký ostrov Lefkada. Kromě letecké dopravy a služeb pořádající cestovní kanceláře zahrnuje tato dovolená i ubytování ve velmi dobře hodnocených studiích Nidri Bay. Termín zájezdu je 10.9. – 21.9.2018.

Detail zájezdu a rezervace zde

Studia Nidri Bay leží na okraji turisty oblíbeného letoviska Nidri. Je i zároveň druhým největším městem na ostrově. Hned před domem vede pobřežní promenáda, po které se krátkou procházkou dostanete do samotného srdce přístavu. Tady na vás čekají kavárny, bary, restaurace, řecké taverny a jiná lákadla pro zpříjemnění Vaší dovolené. Přímo u domu se nachází i přístav s kotvícími jachtami. Odtud pak vede užší pláž, kterou ke koupání nedoporučujeme. Pěkná pláž s menšími oblázky vhodná ke koupání je vzdálená cca 600 metrů. Relaxovat můžete i u sladkovodního bazénu s lehátky a slunečníky bez poplatku, které jsou součástí domu.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Aby vás na cestách nezaskočily nějaké nepříjemnosti, nezapomeňte si sjednat to správné cestovní pojištění. Kromě zdraví si můžete pojistit zavazadla, zpoždění letu, ale i odpovědnost za nechtěně způsobené škody.
Cestovní pojištění, které bude odpovídat vašim představám a cenovým možnostem vybírejte ZDE