Booking.com

? REGIOJET nasadil na vnitrostátních linkách slevu 75%

18. 7. 2018

Autobusový a vlakový dopravce REGIOJET přichází od 1.9.2018 se zajímavou slevou 75% na všech svých vnitrostátních linkách. Sleva je určena pro všechny děti, studenty a seniory a vychází ze základních dětských, studentských a seniorských cen. Například na lince z Prahy do Brna zaplatí dítě do 18 let 24 Kč, student s ISIC kartou a senior nad 65 let 18 Kč. Jízdenky s touto slevou můžete již nyní rezervovat pro cesty od 1.9.2018 na stránkách dopravce www.REGIOJET.cz Můžeme se domnívat, že se jedná o krok Regiojetu v rámci konkurenčního boje s německou společností FLIXBUS.

Alespoň takto prezentuje Regiojet tuto akci na letáku, který rozdával dnes ráno v Praze na Florenci. Zkusili jsme tedy provést rezervaci, ale čekalo nás nemilé překvapení. Přesto, že leták upozorňuje na možnost provést rezervaci již nyní, zobrazila nám mobilní aplikace Regiojetu zcela jiné ceny, stejně tak jako webové rozhraní, které nabízelo dnes po 16 hodině nejlevnější jízdenku pro seniora nad 65 let na září za 40 Kč. Po telefonickém dotazu na infolince nám bylo sděleno, že ceny ještě nejsou nastaveny v systému a operátor bude o naší připomínce kontaktovat marketingové oddělení firmy. Tuto akci budeme i nadále sledovat. Nicméně v konkurečním boji s Flixbusem toto marketingové faux pas není pro Regiojet dobrou vizitkou.

Aktualizováno: Akce se vztahuje na vnitrostátní vlakovou dopravu v kombinaci s kreditovou jízdenkou, a to i přesto, že informace v letáku působí dojmem, že se vztahuje i na dopravu autobusovou.


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde