Booking.com

Říjnová Malta letecky s all inclusive za 11474 Kč

14. 9. 2018

Týdenní letecký zájezd na Maltu s ubytováním ve 3* hotelu The St. George’s Park a programem all inclusive za příjemnou cenu 11474 Kč pořídíte u cestovní agentury Invia.cz pro říjnový termín 17.10. – 24.10.2018. Zájezd pořádá cestovní kancelář Thomas Cook a odlet si můžete zvolit z Prahy nebo Vídně.

Bližší informace o zájezdu zde

St Georges Park Hotel and Apartments v San Giljan (St Julian) nabízí 400 pokojů na 8 podlažích. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici společenská místnost, klimatizace, vstupní hala, recepce a 2 výtahy. Personál v tomto hotelu mluví anglicky. Hosté se mohou odreagovat u sklenky drinku v bazénovém baru. U bazénu jsou zdarma k dispozici slunečníky a lehátka. Z hotelu se snadno dostanete ke autobusovým zastávkám, k barům a restauracím, na disko, obchodům, stání taxíků, turistické informace, kinu, do středu města a supermarketům.

VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele