Booking.com

Rio de Janeiro z Prahy za 12 739 Kč

Zaleťte si na jihoamerický kontinent, konkrétně do brazilského Ria de Janeira. Z Prahy s jedním přestupem v Londýně tam můžete doplachtit s britskou aerolinkou British Airways.

Při návštěvě Brazílie určitě neprchejte z Ria hned pryč. Toto velice specifické a fotogenické město nabízí nejednu zajímavou atrakci (například monumentální sochou Krista tyčící se nad městem na Corcovadu, národní park Tijuca, nejznámější pláž Copacabanu atd).
Dále pak za návštěvu určitě stojí další zajímavá místa jako je třeba ostrov Ilha Grande, městečko Paraty, vodopády Iguacu, a nebo samozřejmě Amazonský prales…

Z Prahy do Ria de Janeira např. 11. – 19. 11.  za 12 739 Kč.

Ubytování

V Riu bychom se ubytovali například v hotelech Petit Rio za 538 Kč / os. / noc nebo Atlantico Business Centro za 515 Kč / os. / noc. U obou možností je snídaně pro 2 osoby v ceně.

Další možnost ubytování hledejte na Hotels.comBooking.com, případně na AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Ria de Janeira za 12 739 Kč

 

The post Rio de Janeiro z Prahy za 12 739 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.