Booking.com

Rumunsko z Vídně od 512 Kč

Vypravte se na východ a objevte krásy Rumunska, aniž byste doma museli rozbít prasátko. Z Vídně se nám v tuto chvíli nabízí libová zpátečka do hlavního města za pěti kilo a pár drobných nebo za stejnou cenovku s návratem z Kluže. Tak jako tak, je to výborná příležitost prozkoumat historická města, hezkou přírodu a pocítit na vlastní kůži otevřenou náruč rumunských hostitelů. Příkladem budiž Vídeň – Bukurešť 20. – 27. 3. za 512 Kč s Laudamotion.

Protože je Rumunsko krajina hodná procestování, stojí velmi za zvážení tzv. open-jaw letenky (návrat z jiného místa než byl přílet). Totiž, díky příletu do Kluže a odletu zpět do Vídně z Bukurešti se vám nejen letiště neokoukají, ale ještě k tomu získáte čas navíc a nemusíte se vracet zpátky do výchozího bodu. V tomto případě využijete kombinaci nízkonákladové aerolinky Laudamotion, resp. maďarského Wizzairu.

Termínu se rozhodně pár najde. Nám se zamlouvá např. Vídeň – Kluž 2. 4.  a zpět  Bukurešť – Vídeň 9. 4. celkem za 512 Kč.

V případě cesty z/do Kluže dosáhnou na avizovanou cenu pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Nezoufejte ovšem, nejste-li jím, a podívejte se do našeho článku o Wizzairu, kde najdete více info.

Ať už si vyberete kteroukoli variantu, tak rozhodně neprohloupíte. Doporučujeme koupit, co nejdříve, neboť ceny se pomalu a jistě zvyšují!

 • Rezervujte: přímo přes stránky Laudamotion
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo s max. rozměry 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: březen – duben 2019
 • Příkladové termíny:
  • Vídeň – Bukurešť
   • 20. – 27. 3. za 512 Kč
   • 27. 3. – 3. 4. za 640 Kč
   • 2. – 9. 4. za 640 Kč
   • 9. – 16. 4. za 640 Kč
 • Tip: Protože je Laudamotion téměř ze stejného těsta jako je Ryanair, doporučujeme si přečíst naši příručku, která vám například pomůže, abyste nebyli oškubáni při konverzi měn.

Ubytování

Rumunsko nepatří mezi drahé země, a tak je možné složit hlavu v příjemných a zároveň levných ubytovacích kapacitách kousek od centra. Mezi takové patří například útulný apartmán Central Class Bucharest za 365 Kč / os. / noc nebo výborně hodnocený Central Guesthouse Bucharest za rozumných 403 Kč / os. / noc.

Náhled letenky z Vídně do Bukurešti za 512 Kč

The post Rumunsko z Vídně od 512 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.