Booking.com

Ryanair otvírá novou linku z Brna do Bergama

13. 7. 2018

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair spustí od konce října 2018 novou linku z Brna do italského Bergama, které se nachází asi 40 km od Milána. Lety budou provozovány dvakrát týdně – ve středu a v neděli. Letenky jsou na stránkách aerolinek již v prodeji a v jednom směru je lze pořídit za cenu pod 600 Kč.

Letenky z Brna do Bergama rezervujte zde

K levným letenkám do Bergama budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde