Booking.com

Ryanair zruší kvůli stávce přes 600 letů

19. 7. 2018

Kvůli stávce palubního personálu ve dnech 25. a 26. července 2018 zruší nízkonákladová letecká společnost Ryanair přes 600 svých letů. To bude mít dopad na téměř 50 tisíc cestujících především na linkách z nebo do Španělska, Portugalska, Belgie a zbytku Evropy. Letecká společnost informovala své klienty o zrušení letů prostřednictvím emailu a nabídla jim přerezervování na jiný den, případně vrácení zaplacené částky za zrušené lety v plné výši.


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde