Booking.com

S ČSA z Prahy do Ho Či Minova Města a zpět za 15490 Kč

19. 1. 2019

S aerolinkami ČSA a Vietnam Airlines můžete vyrazit ve vybraných termínech od května do prosince letošního roku na výlet do Vietnamu a navštívit zde Ho Či Minovo Město. Zpáteční letenky z Prahy do Ho Či Minova Města jsou na rezervačním portálu Pelikan.cz k dostání už za 15490 Kč. Většina letů z Prahy do Ho Či Minova Města je s přestupem v německém Franfurtu a na zpáteční trase je přestupním uzlem pařížské letiště Charles De Gaulle. V ceně letenek je podpalubní a příruční zavazadlo.

Akční zpáteční letenky z Prahy do Bangkoku vyhledávejte zde

K levným letenkám do Ho Či Minova Města budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde