Booking.com

S Leo Expressem 2x denně do Mnichova

26. 7. 2018

Od 3. srpna se svezete s autobusovým dopravcem LEO Express na trase Praha – Mnichov dvakrát denně. Nově tak můžete z Prahy i z Mnichova vyrazit ráno i večer. Spoje navíc navazují na vlak, bude tak obnovena obousměrná návaznost, a to až do Košic. Cestujícím také společnost nabídne nejrychlejší spojení Mnichova s Pardubicemi, Olomoucí, Ostravou a dalšími městy.


Autobusy odjíždějí z hlavního nádraží v Praze každý den v 8:00 a 17:00, z Mnichova pak v 8:30 a 17:30. Černá i bílá alternativa nabízejí expresní spojení a maximální komfort. Na palubě obou autobusů si užijete nadstandardní servis. Samozřejmostí je WiFi připojení, zásuvky nebo voda zdarma. V autobusech Leo Express navíc můžete vyzkoušet Business Class s jedinečným prostorem, čerstvou kávou, balíčkem s občerstvením nebo USB zásuvkami.


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde


Překrásné výstavní třídy v Mnichově představují impozantní fasádu obklopující historické centrum. To vše doplněné o tradiční bavorské klobásky, světově proslulé pivní slavnosti Oktoberfest či zážitek ze stadionu fotbalového Bayernu Mnichov dotváří neopakovatelnou atmosféru tepajícího bavorského velkoměsta.