Booking.com

Santiago de Chile z Berlína za 14 207 Kč

Vzhledem k faktu, že atraktivních akcí do jižní části jihoamerického kontinentu se opravdu mnoho neobjevuje, nebude na škodu připomenutí stále platného tarifu společnosti Alitalia z Berlína do Santiaga de Chile za 14 207 Kč. Na rozdíl od konkurenčních nabídek dalších aerolinek z aliance Sky Team (Air France a KLM) obsahuje tarif italského dopravce i zapsané zavazadlo, které se vám v případě plánované cesty do oblastí ve vyšších nadmořských výškách či do Patagonie jistě bude hodit. Na výběr máte z termínu rozesetých od května až do začátku prosince, přičemž v každém z měsíců na vás čeká několik potenciálních kombinací (s výjimkou odletů v červenci a říjnů resp. návratů během srpna).  Cestou si střihnete vždy jeden přestup na římském letišti Fiumicino, který ve vhodně zvolených kombinacích nemusí ani v jednom směru trvat déle než 3 hodiny.

Zaleťe si do Santiaga třeba v našem termínu od 28. 11. do 10. 12.  >> REZERVUJ ZDE, kdy bude na jižní polokouli již začínat letní počasí.

Ubytování

Ze samotného Santiaga rozhodně nikam nepospíchejte a minimálně na jednu zde zakotvěte. Pohodové zázemí vám nabídnou tento tříhvězdový hotel se snídaní za 640 Kč/os./noc anebo tento velice oblíbený apartmán za 543 Kč/os./noc. Skromnější jedinci si vystačí s tímto jednoduchým hotelem Sahara Inn za 420 Kč/os./noc včetně snídaně.

Ať již poté vaše cesty ze Santiaga povedou na sever či jih, při hledání střechy nad hlavou si vždy vzpomeňte na osvědčeného pomocníka ve formě Bookingu či Hotels.com.

Víza

Pro cesty do Chile nepřesahující 90 dní nepotřebují občané České republiky víza. Pro vstup do země vám tedy postačí platný cestovní pas

Autopůjčovna

Chile je skutečně rozlehlou zemí a samotný transport mezi jednotlivými zajímavými místy vám velmi ulehčí vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a vyberte si káru dle vlastního vkusu a potřeb.

 

Náhled letenky z Berlína do Santiaga za 14 207 Kč

The post Santiago de Chile z Berlína za 14 207 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.