Booking.com

Severní Makedonie – Skopje z Bratislavy od 515 Kč

Severní Makedonie nepatří mezi nejnavštěvovanější země Balkánu (Chorvatsko přeci jen tak něco nepředčí), ale to neznamená, že není zajímavá. Ba právě naopak. Tato krásná země nabízí krásnou přírodu a udržuje si prozatím svoji syrovou autentickou atmosféru. Zaletět si do makedonské Skopje můžete během září z Bratislavy od 515 Kč s WDC (bez WDC vás letenky ale vyjdou stále na super cenu od 772 Kč).

Kromě samotného centra Skopje, které máte prohlédnuté za jeden až dva dny, nasedněte na bus a dojeďte si do Ohridu. Tamější jezero si zamiluje opravdu každý milovník přírody a krásných pohledů. Pokud rádi trekujete, zamiřte do kaňonu Matka, které je od Skopje vzdálené cca 15 km.

Super termín vychází od 15. 9. – 23. 9. Tento termín rezervujte zde >>

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes webové stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: 1 ks malého příručního zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: září 2019
 • Termíny:
  • 2. 9. – 9. 9. za 644 Kč s WDC (bez WDC za 901 Kč)
  • 11. 9. – 18. 9. za 515 Kč s WDC (bez WDC za 1 030 Kč)
  • 15. 9. – 23. 9. za 515 Kč s WDC (bez WDC 772 Kč)
  • 22. 9. – 29. 9. za 515 Kč s WDC (bez WDC za 901 Kč)
  • … a spoustu dalších
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu.

Ubytování

Makedonie si naštěstí udržuje stále velice příznivé ceny za ubytování. Doporučit můžeme Urban Serviced Apartments, kde za apartmán s jednou ložnicí dáte 400 Kč/os. Další alternativou pak může být Apart Kalonic Hotel, kde vás dvoulůžák se snídaní vyjde 580 Kč/os.

Další varianty hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a případně na AirBnB.

Náhled letenky z Bratislavy do Skopje za 515 Kč

The post Severní Makedonie – Skopje z Bratislavy od 515 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: