Booking.com

Seychely z Prahy za 13 709 Kč

S velice pěknou akcí přichází švýcarské aerolinky na oblíbené ostrovy v Indickém oceánu, na Seychely. Letenky z Prahy vás nyní vyjdou na 13 709 Kč. Za tuto krásnou cenu se dá letět v období od dubna až do června. Suprově vychází i přestupy v Curychu, kde na letišti strávíte jen kolem 2 hodin. V ceně je zároveň odbavené zavazadlo, tudíž opravdu nic nebrání tomu, abyste se do těchto končin vydali.

Každý si zaslouží trochu toho odpočinku, a kde jinde se bude lépe relaxovat a dobíjet baterky než na krásných bílých písečných plážích s krásně průzračnou vodou, nádhernou přírodní scenérií a spoustou endemických druhů zvěře okolo. Parťáky na pláži vám budou dělat krásné želvy obrovské.

Super termín vychází například od 18. 5. – 27. 5. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Na hlavním ostrově můžeme doporučit pěkný penzion Villa Cabllero Luxury villa, kde vás jednoduše zařízený ale pěkný dvoulůžkový pokoj vyjde na 980 Kč/os. Ke zvážení je také villa Chez Batista, kde dvoulůžák se snídaní stojí 1 250 Kč/os. Na menším ostrově LA Digue zas koukněte na ubytování v Orchid Self Catering, kde za apartmán pro dva dáte 1 200 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a případně i AirBnB.

Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy na Seychely za 13 709 Kč

The post Seychely z Prahy za 13 709 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.