Booking.com

Seychely z Prahy za 13 763 Kč

Zaleťte si dobít baterky a pokochat se jedněmi z nejkrásnějších pláží na Matičce Zemi na Seychely. Letenky z Prahy na tyto krásné ostrovy v Indickému oceánu stojí 13 763 Kč. V ceně máte již odbavené zavazadlo. Při cestě zpět je občas delší stopover v Curychu, který můžete využít k návštěvě tohoto města. Termínů ubývá, tudíž pokud sem chcete vyrazit, je třeba jednat rychle.

Seychelské ostrovy – nejkrásnější ostrovy světa. Průzračné azurové vody Indického oceánu omývají 115 neuvěřitelně nádherných ostrůvků – jeden krásnější než druhý. Jemný písek, který se vám prosype mezi prsty, pokrývá bělostné pláže střežené typickými žulovými skalkami a balvany, nad kterými se sklání majestátní palmy. Rovníkové slunce nad hlavou, tropický prales za zády a nádherné korály pod vodu doplňují k dokonalosti svou klidnou rozvážností místní staleté želvy. To jsou Seychely –  ráj, který předčí vaše sny.

Super termín vychází například už s odletem od 15. 6. – 24. 6. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla + klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost: červen, září – listopad 2019
  • Termíny:

Ubytování

Na hlavním ostrově můžeme doporučit pěkný penzion Villa Cabllero Luxury villa, kde vás jednoduše zařízený ale pěkný dvoulůžkový pokoj vyjde na 980 Kč/os. Ke zvážení je také villa Chez Batista, kde dvoulůžák se snídaní stojí 1 250 Kč/os. Na menším ostrově LA Digue zas koukněte na ubytování v Orchid Self Catering, kde za apartmán pro dva dáte 1 200 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a případně i AirBnB.

Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

 

Náhled letenky z Prahy na Seychely za 13 763 Kč

The post Seychely z Prahy za 13 763 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.