Booking.com

Skotsko – Edinburgh z Prahy za 1 526 Kč

V nabídce irského nízkonákladového dopravce Ryanair se dnes objevily velmi pěkné letenky s cílem ve Skotsku. Zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu pořídíte nejlevněji v první polovině června za 1 526 Kč, ale dostupných je i několik dalších termínů během 5. a 6. měsíce v roce za ceny oscilující kolem 2 tisícovek. Z vlastní zkušenosti můžeme Skotsko jen a jen doporučit, tamější přírodní scenerie jistě uhranou i vám!

Určitě se po příletu projděte historické centrum samotného Edinburghu, které na vás doslova dýchne svou nezaměnitelnou atmosférou. A když vás již památky omrzí, zapadněte do některé z místních putyk ochutnat lokální zlatavé moky. Další dny však rozhodně dejte městu sbohem a vydejte se hledat příšeru k jezeru Loch Ness či za Bradavickým expresem k viaduktu Glenfinnan. Za největší highlight celého Skotska však považujeme Isle of Skye a tamější divokou přírodu. Skalní formace Quirang, ikonický Nest Point lighthouse a stovky pasoucích se ovcí na zelených pláních – tato panorámata se vám vryjí hluboko pod kůži.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: květen & červen 2019
 • Termíny:
  • 21. – 28. 5. za 2 018 Kč
  • 30. 5. – 6. 6. za 2 251 Kč
  • 6. – 11. 6. za 1 526 Kč
  • 11. – 18. 6. za 1 681 Kč
  • 20. – 25. 6. za 1 917 Kč

Ubytování

Po příletu do Edinburghu bychom nalezli zázemí ve studentském kampusu, kde za jednoduchý pokoj zaplatíte 599 Kč/os./noc anebo tomto malém guesthousu za 920 Kč/os./noc. Lehce náročnější cestovatelé využijí oblíbeného Cairn Hotelu 1 178 Kč/os./noc.

Další širokou nabídku bydel nejen v hlavním městě Skotska naleznete tradičně na Bookingu Hotels.com. Případně mrkněte i na AirBnB.

Autopůjčovna

Ve Skotsku rozhodně doporučujeme necestovat hromadnou dopravou, nýbrž zapůjčit si auťák. Díky němu si budete moci svůj pobyt mimo Edinburgh naplánovat do posledního puntíku včetně návštěvy odlehlých jezer a hornatých oblastí. A to nemluvě o příjemném cestování a teoretické možnosti v auťáku i přespat. Abyste zjistili na kolik peněz Vás během tripu vyjde ve Skotsku kára, tak mrkněte do naší autopůjčovny.

 

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 526 Kč

The post Skotsko – Edinburgh z Prahy za 1 526 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.