Booking.com

Sledujte žabky raději v rybníce. Ty na nohou by vás v italském národním parku mohly přijít i na desetitisíce

21. 6. 2019

Taky vám doma říkávali, že v létě máte nosit otevřenou, dobře větratelnou obuv? To ale nevěděli, že vy se letos namísto pláže chystáte objevovat krásy ligurské přírody.

„Malý, velký zadky! Bikiny! Plavky! Češky! Slovenky! Asiatky! Jó! Líbí se mi podpatky, ale ke mně domů, vem si žabky,“ zpívá ve svém hitu Bomby Ben Cristovao. Pokud se ale nechystáte jet bomby s Benem, v italském národním parku Cinque Terre na žabky raději úplně zapomeňte. V opačném případě vám totiž škrt přes výletní rozpočet udělá nejen vymknutý kotník či zlomená noha, ale klidně i pokuta až do výše 2 500 eur.  

Kdybychom je cestou už mockrát nepotkali, asi jen stěží bychom uvěřili, že skutečně existují turisté, kteří se na nezpevněné stezky v italském národním parku Cinque Terre (v překladu doslova „Pět zemí“) vydají obuti do plážových pantoflů, balerín, žabek, či dokonce úzkých střevíčků.

zobrazit celý článek na www.radynacestu.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: