Booking.com

Sleva 30% a 20% na jízdenky Flixbusu

26. 2. 2018

Nechci slevu zadarmo! A zadarmo ji ani nedostanete, ale můžete si ji formou voucheru už za 9 Kč koupit na slevovém portálu Slevomat.cz. O co jde? Jde o akci autobusového dopravce Flixbus. Za 9 Kč si můžete zakoupit slevu 30% za celý jeden nákup vnitrostátních jízdenek autobusového dopravce Flixbus nebo za 19 Kč slevu 20% na jízdenky dálkové dopravy.

Slevové vouchry od Flixbusu koupíte na Slevomatu
klik zde

Slevu je nutné uplatnit do 31.3.2018Booking.com


Na výlet, za zábavou, za kamarády, které jste už nějakou dobu neviděli, do školy nebo za prací – kamkoli a z jakéhokoli důvodu se chystáte, FlixBus vás tam vezme. Zelené autobusy křižují Česko i Evropu ve dne v noci, v současnosti se s nimi dostanete do více než 1400 měst ve 26 zemích.

Ceny jízdenek jsou velmi přívětivé, se slevou, kterou dostanete za voucher, budou ale ještě přívětivější. Me­zinárodní pořídíte o 20 % levněji, ty vnitrostátní dokonce o 30 %. Slevu navíc uplatníte na celý obsah košíku – tedy jednorázový nákup libovolného množství jízdenek klidně i pro více cestujících.

Ještě jste neviděli Berlín, Krakow nebo Budapešť? Ideální příležitost svou cestovatelskou mapu doplnit a vyrazit za zážitky! Na mapě spojů si snadno vyhledáte, odkud kam FlixBus jezdí. Třeba v ČR pokrývá 18 měst od Chebu po Ostravu a od Liberce po Krumlov.

Pravidelně můžete dojíždět do těchto měst: Brno, Plzeň, Liberec, Karlovy Vary, České Budějovice, Bratislava, Košice
Oblíbené turistické destinace: Berlín, Mnichov, Budapešť, Vídeň