Booking.com

Sleva 40% na jízdenky Flixbusu

6. 7. 2018

Na slovenské verzi Slevomatu jsou k dostání slevy na nákup jízdenek zeleného dopravce FlixBus. Už za 40 centů můžete zakoupit slevu 40% nebo 20% na vybrané linky procházející Českou a Slovenskou republikou, dále slevu 15% na lince Bratislava – Vídeň či 10% na všechny ostatní spoje. Zakoupené slevové kódy lze zadat i při rezervaci přes české webové rozhraní FlixBusu.

Slevu na jízdenky FlixBusu zakoupíte zde

Využijte tuto skvělou akci a cestujte s pocitem, že jste za lístek zaplatili až o 40 % méně než ostatní a užívejte si komfort nabízený v autobusech FlixBus.

Nasedněte do FlixBusu a připravte se na pohodlnou jízdu. Surfujte po internetu, nabijte si svoje elektronická zařízení, natáhněte si nohy a oddychujte přímo v autobuse.


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde