Booking.com

Smartwings kvůli odstaveným Boeingům ruší letní lety z Pardubic a některé možná i z Ostravy

10. 4. 2019

V souvislosti s problémy týkající se odstavených Boeingů 737 Max dojde podle informací, které obdržela cestovní agentura Invia, ke zrušení všech letů na letní sezónu s odletem z Pardubic. S největší pravděpodobností budou zrušeny i lety do Řecka z Ostravy.

Cestovní kanceláře jsou v těchto dnech o vývoji situace průběžně informovány leteckou společností Smartwings, která pro ně zajišťuje většinu letů do dovolenkových destinací. Lze využít i webových stránek www.smartwings.com, na kterých je možné zjistit informace o zrušených letech a situaci průběžně sledovat.

Cestovní agentura Invia prodává v České republice nejvíce online zájezdů a je jedničkou na trhu. Nespolupracuje pouze s přepravní společností Smartwings, ale i s řadou dalších poskytovatelů letecké přepravy, a to i se zahraničními společnostmi. Lidé tak svoji dovolenou v nabídce cestovní agentury Invia jistě naleznou a na pobyt bez potíží odcestují.

Pokud jste klienty Invie a zmíněná opatření se dotknou vaší letní dovolené, můžete si u Invie vybrat zájezd se stejnými nebo podobnými parametry, případně odstoupit od smlouvy.