Booking.com

Srí Lanka z Prahy za 12 997 Kč

Využijte nabídku skvěle naceněných tarifů s polskou aerolinkou LOT s krátkými přestupy ve Varšavě a vydejte se za exotikou, poznáváním a koupačkou na Srí Lanku. V ceně je kromě příručáku také odbavené zavazadlo. Praha – Colombo např.  22. 11. – 7. 12. za 12 997 Kč.

Chcete si odpočinout na pláži a zároveň máte v sobě dobrodružného ducha? Srí Lanka je pro vás naprosto ideální. Díky malé rozloze tu není nikdy nic daleko. Z pobřeží s dlouhými písčitými plážemi je to pár hodin k fotogenickým čajovým políčkům ve vnitrozemí. Když pojedete vlakem, tak se svezete po železnici s pravděpodobně tím nejlepším výhledem na světě.

Ubytování

Pokud se budete ubytovávat po příletu v Colombu, tak bychom sáhli například po ubytku City Beds The Regent za 452 Kč / os. / noc nebo bychom se ubytovali v hotelu Drift BnB za 440 Kč / os. / noc se snídaní v ceně.

Na Srí Lance seženete bez problémů ubytování za pár šupů. Vybírejte proto z bohaté nabídky na osvědčeném Bookingu, Hotels.com, případně na Agodě.

Víza

Při pobytu do 30 dnů si vystačíte pouze s elektronickou registrací, kterou si zařídíte ještě před odjezdem na těchto webových stránkách. Pokud si zařídíte registraci online, zaplatíte 35 $. Při registraci až na příletovém letišti zaplatíte o 5 $ více.

Náhled letenky z Prahy do Colomba za 12 997 Kč

 

The post Srí Lanka z Prahy za 12 997 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: